Parador SPC Vinyl Designvloer Trendtime 8 Eik Pacific Antiek Donkerbruin Houtdecor
geïntegreerde akoestische tegenligger, Art.-Nr.: 100418184 Beschrijving
Productinformatie
Parador SPC Vinyl Designvloer Trendtime 8 Eik Pacific Antiek Donkerbruin Houtdecor Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze hoogwaardige vinyl grote plank van Parador uit de Trendtime 8 Serie overtuigt met een authentieke houtdecoratie, die zich stijlvol aanpast aan bijna elk inrichtingsconcept. De gedetailleerde tekening geeft de vloer een bijzonder natuurlijk aanzicht en is nauwelijks te onderscheiden van echt hout. Het warme voetgevoel gecombineerd met de zachte tastzin maakt het lopen op blote voeten tot een echt comfortabele ervaring. In de kern zorgt een modern SPC-dragerplateau met vaste polymeerkern voor maximale vormstabiliteit en maakt probleemloze installatie mogelijk, ook op oneven ondergronden. De geïntegreerde ondervloer zorgt voor stille en aangenaam warme loopcomfort, terwijl de waterdichte uitvoering gebruik in badkamer, keuken of wintergarten toestaat. Het bewezen Comfort-Click-System maakt snelle, gereedschaploos montage mogelijk.
Productdetails:- Afmetingen: 1522x225x6 mm
- SPC-dragerplateau - Vormstabiel en optimaal bij licht oneven ondergronden.
- Waterdicht - Ideaal geschikt voor natte ruimten zoals keuken, badkamer of wintergarten.
- Geïntegreerde ondervloer - Zorgt voor aangename ruimteakoestiek en warme voeten.
- Onderhoudsvrij en antibacterieel - Bijzonder hygiënisch, ideaal voor allergie-lijders.
- Warme voeten en aangename tastzin - Voor een comfortabel gevoel op blote voeten.
- Robuust en duurzaam - Hoogwaardige materialen voor dagelijks gebruik.
- Eenvoudige montage - Comfort-Click-System voor gereedschaploos, nauwkeurig aansluitend plaatsen.
De Parador Trendtime 8 vinyl grote plank combineert de warmte en natuurlijkheid van hout met de functionele voordelen van een moderne vloerbedekking - ideaal voor veeleisende woongebieden met stijl en comfort.
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Trendtime 8 |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 1522 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Type | Vinyltegel, SPC |
| Stijl | Landhuisstijl |
| kleur | Donkerbruin |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Contrast | Donker |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met SPC-dragerlaag |
| Gewicht | 20,73 |
| HAN | 1744832 |
| Art.-Nr.: | 100418184 |
| EAN: | 4014809240990 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador SPC Vinyl Designvloer Trendtime 8 Eik Pacific Antiek Donkerbruin Houtdecor