Parador Schlossdiele Modular ONE Eik Spirit gerookt designvloer
Slotkasteel diele, Art.-Nr.: 100212203 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
99
,
95
€
32,22 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
Parador Schlossdiele Modular ONE Eik Spirit gerookt designvloer Online kopen tegen een voordelige prijs
Modular ONE ist die neue Serie von Parador, die höchste Qualitätsansprüche und exklusives Design vereint.
Der Parador designvloer Modular ONE Schlossplanken Eiche Spirit gerookt met de mooie houtstructuur is een elastische, weekmaakervrije vloerbedekking, die optisch einem Holzboden zum Verwechseln ähnlich sieht. Seine edle Schlossplanken-Optik erhält der Boden durch sein besonderes Dielenmaß von 2,20 m x 23,5 cm. Hij vermittelt dank seiner elastischen Oberfläche en dem Kork-Gegenzug einen angenehmes, fußwarmes Laufgefühl.
- ecologische productie
- vrij van weekmakers
- zeer robuust
- authentieke houtoptiek en aangenaam warm loopgevoel
- geschikt voor natte ruimten, bij inachtneming van de vleceringsinstructies
- kurk-tegenzijde zorgt voor uitstekende tritt- en Gehschalldämmung
- uitlijning van lichte oneffenheden van de vloer mogelijk
- 4-zijdige afschuining
Technische gegevens
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Modular ONE |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Ingrediënten | phtalaatvrij |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type | Designvloer |
| Stijl | levendig |
| kleur | Lichtbruin |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Contrast | Donker |
| Opbouw | met geluidsdemping |
| Gewicht | 21,64 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1730809 |
| Art.-Nr.: | 100212203 |
| EAN: | 4014809192534 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
Leveringsomvang
- Parador Schlossdiele Modular ONE Eik Spirit gerookt designvloer