Parador Schlossdiele Modular ONE Eik pure perlgrijs designvloer
Kastanjeplank, Art.-Nr.: 100212198 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
97
,
95
€
31,58 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
Parador Schlossdiele Modular ONE Eik pure perlgrijs designvloer Online kopen tegen een voordelige prijs
Modular ONE ist die neue Serie von Parador, die höchste Qualitätsansprüche und exklusives Design vereint.
Der Parador Designvloer Modular ONE Kastdiele Eiche pure perlgrau met de mooie houtstructuur is een elastische, weekmaakervrije vloerbedekking die optisch bijna niet te onderscheiden is van een houten vloer. Zijn edele kastdiele-look krijgt de vloer door zijn bijzondere dielenmaat van 2,20 m x 23,5 cm. Hij geeft dankzij zijn elastische oppervlak en de kurk-tegenspanning een aangenaam, voet-warm loopgevoel.
- ecologische productie
- vrij van weekmakers
- zeer robuust
- authentieke houtlook en aangenaam warm loopgevoel
- geschikt voor vochtige ruimten, mits de verlegingsrichtlijnen worden nageleefd
- kurk-tegenspanning zorgt voor uitstekende stapgeluid- en loopgeluidisolatie
- compensatie van lichte oneffenheden van de vloer mogelijk
- 4-zijdige afschuining
Technische gegevens
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Modular ONE |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Ingrediënten | phtalaatvrij |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type | Designvloer |
| Stijl | levendig |
| kleur | Parelgrijs |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Contrast | middel |
| Opbouw | met geluidsdemping |
| Gewicht | 21,64 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1730804 |
| Art.-Nr.: | 100212198 |
| EAN: | 4014809192480 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
Leveringsomvang
- Parador Schlossdiele Modular ONE Eik pure perlgrijs designvloer