NATURinFORM WPC-Terrassendielen 4000x38x140 mm DE STERKE draaglat antraciet Massief
zeer stabiele draagbalken met 2 verschillende oppervlakken, natuurlijke uitstraling, Art.-Nr.: 100230831 Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-Terrassendielen 4000x38x140 mm DE STERKE draaglat antraciet Massief Online kopen tegen een voordelige prijs
Zoekt u naar een zeer stabiele vloer met natuurlijke uitstraling? Dan bent u met de Draaglat DE STERKE van NATURinFORM aan het juiste adres! Met een dikte van 38 mm is de houtcomposiet-massiefdiele buitengewoon draagkrachtig en uiterst veelzijdig inzetbaar. Dankzij de stabiliteit is het de optimale oplossing voor het overspannen van grotere afstanden (zonder aanvullende lastdragende onderconstructie), als vloerbedekking voor trappen, voor stegers, galerijen of ook terassen.
De beide oppervlakken, licht geborsteld of zeer fijn geribd, zijn splintervrij en antislip. Optisch scoort DE STERKE met de natuurlijke houtnerf. De draaglaten kunnen bijvoorbeeld met een cirkelzaag of figuurzaag, vergelijkbaar met houten latten, worden doorgesneden. Het plaatsen van de planken is op vaste of drijvende ondergrond mogelijk met het eenvoudige en snelle installatiesysteem van NATURinFORM.
Het hoge houtgehalte in de houtcomposiet-draaglaten zorgt ervoor dat de draaglaten pas na een rijpingsproces van ongeveer 6 maanden hun blijvende kleurintensiteit bereiken. Ervaar de bijzondere welbevinden door de natuurlijk lijkende kleurverloop, de individuele nerf en de bijzondere oppervlaktestructuren. De buitengewoon weerbestendig en onderhoudsvriendelijk houtcomposiet-draaglaten kunnen eenvoudig met een borstel en schoon water worden gereinigd. Dankzij de lage onderhoudsbelasting zijn de houtcomposiet-draaglaten perfect geschikt voor uw favoriete plek in de buitenlucht.
Voordelen
- Draagkrachtige massiefdiele voor hoge belastbaarheid
- Natuurlijke en elegante uitstraling dankzij houtnerf
- tweezijdige nerf voor individuele installatie
- ook bij vochtigheid antislip (slipweerstandsklasse R12)
- voetvrij en splintervrij
- eenvoudig te plaatsen en onderhouden
- Hout uit duurzame bosbouw (PEFC gecertificeerd)
- vrij van tropisch hout
Wij verzoeken u er rekening mee te houden dat bij alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij het doorzagen, lengtietoleranties van +0 tot +30 mm voorkomen. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgaat groeien.
Installatie op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberondersteuningen worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen staand water op de terrasplanken. Bovendien dienen ze voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren zij het stapelcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere plaatsingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de installatie van de terrasplanken begint men het beste bij de muur en werkt zich richting tuin. Terrasplanken worden meestal met montageuitbouwclips bevestigd. Montageuitbouwclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het plaatsen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de muur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken plaatsen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE STARKE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 38 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 6,3 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 700 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | 24,64 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 509-F-G-90-0400-1840 |
| Art.-Nr.: | 100230831 |
| EAN: | 4260324735675 |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-Terrassendielen 4000x38x140 mm DE STERKE draaglat antraciet Massief