NATURinFORM WPC-terrasplank 4000x38x140 mm DE STERKE draagbalk grijs massief
hochstabilen Tragbohlen mit 2 verschillende oppervlakken, natuurlijk uitzicht, Art.-Nr.: 100230830 Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 4000x38x140 mm DE STERKE draagbalk grijs massief Online kopen tegen een voordelige prijs
U zoekt naar een zeer stabiele vloer met natuurlijke uitstraling? Dan bent u aan het juiste adres met de draagbalk DIE STARKE van NATURinFORM! Met een dikte van 38 mm is de houtcomposiet-massiefdiele buitengewoon draagkrachtig en uiterst veelzijdig inzetbaar. Dankzij de stabiliteit is dit de optimale oplossing voor het overbruggen van grotere afstanden (zonder extra lastverdragende onderconstructie), als vloerbedekking voor trappen, voor stegers, galerijen of ook terrassen.
De twee oppervlakken, licht geborsteld of fijn geribbeld, zijn splintersvrij en antislip. Optisch valt DIE STARKE op met de natuurlijke houtnerf. De dragbalken kunnen bijvoorbeeld met een cirkelzaag of decoupeerzaag, net als houten balken, doorgezaagd worden. Het leggen van de planken is mogelijk op een vaste of drijvende ondergrond met het eenvoudige en snelle legsysteem van NATURinFORM.
Het hoge houtgehalte in de houtcomposiet-dragbalken zorgt ervoor dat de dragbalken pas na een rijpingsproces van ongeveer 6 maanden hun permanente kleur krijgen. Ervaar het bijzondere woonfactor door de natuurlijk aandoende kleurvariatie, de individuele houtnerf en de bijzondere oppervlaktestructuren. De buitengewoon weerbestendige en onderhoudsarme houtcomposiet-dragbalken kunnen eenvoudig met een borstel en schoon water worden gereinigd. Dankzij de minimale onderhoudsnoodzaak zijn de houtcomposiet-dragplanken ideaal geschikt voor uw favoriete plek in de buitenlucht.
Voordelen
- Draagbare massiefdiele voor hoge belastbaarheid
- Natuurlijke en edele uitstraling door houtnerf
- tweezijdige houtnerf voor individuele legwijze
- ook bij vocht antislip (Rutschhemmungsklasse R12)
- voetvrij en splintersvrij
- gemakkelijk te leggen en te onderhouden
- Hout uit duurzaam bosbeheer (PEFC gecertificeerd)
- zonder tropisch hardhout
Wij verzoeken u op te merken dat bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het doorzagen, lengte-uitersten van +0 tot +30 mm voorkomen. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn ook mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de uitlijning van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het best bij de huismuur en werkt u richting tuin. Terrasplanken worden vooral met montageclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeAangezien houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge ter hoogte van de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE STARKE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 38 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 6,3 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 700 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | 24,64 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 509-F-G-72-0400-1841 |
| Art.-Nr.: | 100230830 |
| EAN: | 4260324735699 |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 4000x38x140 mm DE STERKE draagbalk grijs massief