NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm COMPACT grijs
verschillende uitvoeringen en lengtes, Art.-Nr.: 100064442a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm COMPACT grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De hoogwaardige NATURinFORM houtcomposiet-terrasplanken bestaan uit houtvezel en kunststofgranulaat en zijn daardoor licht, robuust en onderhoudsarm. Bovendien splinteren ze niet en hoeven ze niet geverfd te worden. Beide zijden zijn antislip en geven een aangenaam voetgevoel.
| Massieve plank | Holle kamer |
|---|---|
| Zagen zoals een houten plank | Licht maar belastbaar |
| Weerstandsvast en belastbaar | Geschikt voor terrasprojecten |
| 2 verschillende oppervlakken - fijn gegroefd of blokstrepen | 2 verschillende oppervlakken - fijn gegroefd of blokstrepen |
| Oppervlaktegewicht moet bij terrasprojecten in acht worden genomen | Geschikt voor terrasprojecten |
De terrasplank ontwikkelt haar uiteindelijke kleur tijdens het verwerings- en grijsingsproces van 5 tot 6 maanden, wat afhangt van de inwerking van zonnestralen, intensiteit van mogelijke regenbuien en ter plaatse aanwezige schaduwverhoudingen.
Voor het leggen van 1 m² houtcomposiet-terrasplanken hebt u nodig: 7 strekkende meter terrasplanken; 2,5-3 meter basisprofielBasisprofile en 16 roestvrijstalen clips en schroeven. Dit alles vindt u in onze accessoiremodule.
Voordelen van NATURinFORM- Slipbestendigheid: R12/Klasse C
- Duurzaamheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC-gecertificeerd
- Made in Germany
- Inlandse houtvezels
- eenvoudige montage
- onderhoudsarm
- Hoogte: 21 mm
- Breedte: 139 mm
- Verbruik: 7 strekkende meter/m²
- Gewicht: 1,8 kg/m
- Belastbaarheid: 400 kg/dm² / 600 kg/dm²
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, standaardlengten en bij het zagen lengtetoleranties van +0 tot +30 mm kunnen optreden. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen mechanisch worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centrimeter bereik liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grintondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het verstellen van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt haaks op de latere legsgewijze richting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral bevestigd met montageclips. Montageclips hebben het voordeel dat al het bevestigingsmateriaal onzichtbaar blijft en er een gelijkmatige fugenafstand ontstaat.
DilatatieluikOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatieluik aan de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE KOMPAKTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12, Klasse R13 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | 0,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064442a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 21x139mm COMPACT grijs