NATURinFORM WPC-terrasplank 21x139 mm DE COMPACTE antraciet
verschillende uitvoeringen en lengtes, Art.-Nr.: 100064466a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 21x139 mm DE COMPACTE antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De hoogwaardige NATURinFORM wpc-terrasplanken bestaan uit houtvezel en kunststofgranulaat en zijn daardoor licht, robuust en onderhoudsvriendelijk. Bovendien splinteren ze niet en hoeven niet geverfd te worden. Beide zijden zijn antislip en geven een aangenaam blootvoets gevoel.
| Massieve plank | Holle kamer |
|---|---|
| Zagen zoals een houten plank | Licht maar belastbaar |
| Weerbestendig en belastbaar | Geschikt voor terrasprojecten |
| 2 verschillende oppervlakken - fijn geribd of blokstrepen | 2 verschillende oppervlakken - fijn geribd of blokstrepen |
| Vlakvlak gewicht moet bij terrasprojecten in acht worden genomen | Geschikt voor terrasprojecten |
De plank bereikt zijn uiteindelijke kleur tijdens het verweringsproces van 5 tot 6 maanden, dat afhangt van de inwerking van zonnestralen, intensiteit van mogelijke regenval en de aanwezige schaduwverhoudingen ter plaatse.
Voor het leggen van 1 m² wpc-terrasplanken hebt u nodig: 7 strekkende meter terrasplanken; 2,5-3 meter basisprofiel en 16 roestvrijstalen clips en schroeven. Dit alles vindt u in onze accessoiremodule.
Voordelen van NATURinFORM- Antislipeigenschappen: R12/klasse C
- Duurzaamheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC gecertificeerd
- Made in Germany
- Inheemse houtvezels
- eenvoudige montage
- onderhoudsvriendelijk
- Hoogte: 21 mm
- Breedte: 139 mm
- Behoefte: 7 strekkende meter/m²
- Gewicht: 1,8 kg/m
- Belastbaarheid: 400 kg/dm² / 600 kg/dm²
Wij verzoeken u erop te letten dat er bij alle terrasplanken, bij de standaardlengtes en bij het zagen, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm bestaan. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/kiesondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubber pads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het uitlijnen van de onderconstructie en verbeteren het staptcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montage clips bevestigd. Montage clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijke voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeAangezien wpc-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "wpc-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE KOMPAKTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R12, Klasse R13 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | 0,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064466a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 21x139 mm DE COMPACTE antraciet