NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE kastanjebruin ruitprofiel
met houtnerf, licht geborsteld, Art.-Nr.: 100233019a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE kastanjebruin ruitprofiel Online kopen tegen een voordelige prijs
De NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE bestaat uit een recycleerbaar houtcomposiet (WPC). De gevelprofielen hebben een edele, licht geborstelde uitstraling en een individueel houtpatroon. Ze zijn duurzaam, gemakkelijk schoon te maken, weersbestendig en kunnen zowel horizontaal als verticaal worden gemonteerd.
Voordelen in een oogopslag:- Bescherming tegen vocht en regen door geventileerde gevel
- Bescherming tegen warmte door individuele isolatie, die aanvullend kan worden aangebracht
- Bescherming tegen blikseminslag door het gebruik van een geleidend verbonden en metalen onderconstructie
- Bescherming tegen lawaai en geluidsdempend effect
De gevelprofielen worden met de NATURinFORM gevelklemmen op de NATURinFORM basisprofielen uit aluminium of een houten onderconstructie aangebracht.
Technische gegevens
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE GESTALTENDE |
| Type | Ruitprofiel |
| Materiaal | WPC |
| Dikte | ca. 18mm |
| Lengte | 4000 mm, 6000 mm |
| Breedte | ca. 70 mm, ca. 103 mm, ca. 152 mm |
| Dekkingsbreedte | ca. 66 mm, ca. 99 mm, ca. 148 mm |
| Gewicht | 1,13 kg/m, 1,76 kg/m, 2,7 kg/m |
| kleur | Kastanjebruin |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100233019a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
Leveringsomvang
- NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE kastanjebruin ruitprofiel