NATURinFORM WPC gevelbekleding DE VORMGEVENDE eikbruin ruitprofiel
met houtnerf, licht geborsteld, Art.-Nr.: 100233013a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
NATURinFORM WPC gevelbekleding DE VORMGEVENDE eikbruin ruitprofiel Online kopen tegen een voordelige prijs
De NATURinFORM WPC gevelbekleding DIE GESTALTENDE bestaat uit een recyclebaar houtcomposiet (WPC). De gevelprofielen hebben een edele, licht geborstelde uitstraling en een individuele houtnerf. Ze zijn duurzaam, gemakkelijk schoon te maken, weerbestendig en kunnen zowel horizontaal als verticaal worden gemonteerd.
Voordelen in een oogopslag:- Bescherming tegen vochtigheid en regen door verluchte gevel
- Bescherming tegen warmte door individuele isolatie, die extra kan worden aangebracht
- Bescherming tegen blikseminslag door het gebruik van een geleidend verbonden en metalen onderconstructie
- Bescherming tegen lawaai en geluiddemping
De gevelprofielen worden met de NATURinFORM gevelklemmen op de NATURinFORM basisprofielen uit aluminium of een houtonderconstructie bevestigd.
Technische gegevens
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE GESTALTENDE |
| Type | Ruitprofiel |
| Materiaal | WPC |
| Dikte | ca. 18mm |
| Lengte | 4000 mm, 6000 mm |
| Breedte | ca. 70 mm, ca. 103 mm, ca. 152 mm |
| Dekkingsbreedte | ca. 66 mm, ca. 99 mm, ca. 148 mm |
| Gewicht | 1,13 kg/m, 1,76 kg/m, 2,7 kg/m |
| kleur | Eikenhout bruin |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100233013a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
Leveringsomvang
- NATURinFORM WPC gevelbekleding DE VORMGEVENDE eikbruin ruitprofiel