Minka middenboom trap Twister beuk zwart ruimtespaartrap
incl. metalen leuning, tot geschoshoogte 294 cm, Art.-Nr.: 100466410 Beschrijving
Productinformatie
Minka middenboom trap Twister beuk zwart ruimtespaartrap Online kopen tegen een voordelige prijs
De compacte ruimtespaartrap Twister van Minka combineert aantrekkelijk design met optimale functionaliteit. Voor bouwers die achteraf de zolder uitbouwen en die slechts een kleine plafondopening beschikbaar hebben, is Twister de perfecte oplossing. De treden in Soft-Design uitvoering met een breedte van 60 cm maken met de seriematig inbegrepen trapbescherming een veilige beklimming mogelijk. De middenboom, die in het buis-in-buis-systeem wordt aangelegd, staat individuele aanpassingen toe. De stijgingshoogte kan van 17,5-22,6 cm net zo flexibel als de winding worden ingesteld. Of een rechtdoorlopend, een links- of rechtswinding nodig is, voor Twister is dat allemaal geen probleem en kan dankzij de bijgevoegde montagehandleiding snel en eenvoudig zelf worden opgebouwd.
Voordelen:- Treden in Soft-Design uitvoering uit massief beuken
- met hoogwaardige lak
- alle metaaldelen hoogwaardig poedergecoat
- inclusief eenzijdige metalen leuning
- geschikt voor kleinste openingen
| Uitvoering | flexibel |
| min. plafondopening | 130x63 cm met leuning bij 25 cm plafonddikte |
| Geschooshoogte | max. 294 cm |
| Trapbreedte | 63 cm incl. leuning |
| Tredebreedte | 60 cm |
| Aantal treden | 12 |
| Stijgingshoogte | 17,2-22,6 cm |
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka Twister |
| Leveringsomvang | Set |
| Verdiepingshoogte | tot 293 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Beuk |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Gewicht | 98,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 27304 |
| Art.-Nr.: | 100466410 |
| EAN: | 9004875273041 |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
- Minka middenboom trap Twister beuk zwart ruimtespaartrap