Minka middenboom trap Twister beuk grijs ruimtespaartrap
incl. metalen leuning, tot gesloten hoogte 294 cm, Art.-Nr.: 100091824 Beschrijving
Productinformatie
Minka middenboom trap Twister beuk grijs ruimtespaartrap Online kopen tegen een voordelige prijs
De compacte ruimtespaartrap Twister van Minka combineert aantrekkelijk design met optimale functionaliteit. Voor bouwherren die achteraf de zolder uitbouwen en alleen beschikking hebben over een kleine plafondinzaking, is Twister de perfecte oplossing. De treden in Soft-Design uitvoering met een breedte van 60 cm maken samen met de seriematig inbegrepen trapleuning een veilige beklimming mogelijk. De middenboom, die in het buis-in-buis-systeem wordt gelegd, staat individuele aanpassingen toe. De stijghoogte kan vanaf 17,5-22,6 cm net zo flexibel worden ingesteld als de draaing. Of er een recht lopende trap, een links- of rechts-draaiing vereist is, voor Twister is dit allemaal geen probleem en kan dankzij de bijgesloten montagehandleiding snel en eenvoudig zelf worden opgebouwd.
Voordelen:- Treden in Soft-Design uitvoering uit massief beukenhouten
- met hoogwaardighe lakering
- alle metaaldelen hoogwaardig poedergecoat
- inclusief eenzijdige metalen trapleuning
- geschikt voor kleinste inzakingen
| Uitvoering | flexibel |
| minimale plafondinzaking | 130x63 cm met leuning bij 25 cm plafonddikte |
| Geschosshoogte | max. 294 cm |
| Trapbreedte | 63 cm inclusief leuning |
| Tredebreedte | 60 cm |
| Aantal treden | 12 |
| Stijghoogte | 17,2-22,6 cm |
| Merk | Minka |
|---|---|
| Serie | Minka Twister |
| Leveringsomvang | Set |
| Verdiepingshoogte | tot 293 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Winding | Rechtlijnig, 1/4 gedraaid |
| kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Beuk |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Gewicht | 98,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 27310 |
| Art.-Nr.: | 100091824 |
| EAN: | 9004875273102 |
| Productveiligheidsverordening |
Minka Holz- und Metallverarbeitungs GmbH Flurgasse 6 AT-8642 St. Lorenzen im Mürztal office@minka.at |
- Minka middenboom trap Twister beuk grijs ruimtespaartrap