Justus houtkachel Island 7 met ergonomische greep
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100259301a Beschrijving
A
1 / 11
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
5 Varianten
1956
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Justus houtkachel Island 7 met ergonomische greep Online kopen tegen een voordelige prijs
De Justus Kaminofen Island 7 heeft een ruimteverwarmingsvermogen van 131 m³ volume.
Eigenschappen & voordelen:
- Meervoudige vergrendeling voorkomt vervorming van de vuurdeur
- externe verbranding luchttoevoer (zie opmerking)
- Schijfbespuiting door gericht geleide luchtstroom
- Driedubbel-luchtsysteem voor optimaal gedoseerde verbrandingslucht
- ergonomische greep voor meervoudige vergrendeling
- extra grote warmhoudsectie
Opmerking:
Aansluiting voor externe luchttoevoer:
Het gebruik is optioneel, de aansluitingsstutzen wordt als accessoire aangeboden, als de opstelruimte van het apparaat niet groot genoeg is, kunt u aanvullend nog versfrisse lucht via de buitenmuur halen.
Speksteen en zandssteen zijn natuurproducten waarvan de kleuren en structuur variaties kunnen vertonen.
Technische gegevens
| Merk | Justus |
|---|---|
| Type | Kachelbuis |
| vorm | ovaal |
| Max. lengte brandhout | 33 cm |
| Verwarmingsvermogen | 131 m³ |
| Uitlaatgastemperatuur | 256 °C |
| Grootte vuurkamer (HxBxD) | 370x350x330 mm |
| Aansluitingsmogelijkheid | bovenin, achter |
| Externe luchttoevoer | Aansluiting achter |
| deurvergrendeling | 2-punts vergrendeling |
| Veiligheidsafstand (mm) | 200 mm achter, 300 mm zijkant, 800 mm voorkant |
| Serie | Justus Island 7 |
| Energiëefficiëntieklasse | A |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Gebruiksaanwijzing
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100259301a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
JUSTUS GmbH Oranier Straße 1 35708 Haiger info-heiztechnik@oranier.com |
Leveringsomvang
- Houtkachel
- geprofileerde vuurkamerbekleding
- externe verbrandingsluchtaansluiting
- ovenhendschoen
- Klein houtkachel ABC