Justus Kaminofen Island Aqua waterkachel
Wateraansluiting apparatuuragterkant, Art.-Nr.: 100259309a Beschrijving
A +
1 / 11
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
2307
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Justus Kaminofen Island Aqua waterkachel Online kopen tegen een voordelige prijs
De Justus Kaminofen Island Aqua heeft een water-warmtewisselaar die een deel van de geproduceerde warmte in het centraleverwarmingssysteem invoert. Hierdoor kunnen kosten voor olie of gas worden bespaard. De wateraansluiting bevindt zich aan de achterkant van het apparaat.
Een geïntegreerde voorverwarmingsklep versnelt het opstoken in de vuurkamer.
- geprofileerde vuurkamerbekleding
- Verwarmingsvermogen 200 m³ volume
- Meervoudige vergrendeling ovenkraan
- externe verbrandingsluchtoevoer
- Brandkamer: max. lengte van de houtblokken 33 cm
Belangrijke aanwijzingen:
Zorg ervoor dat u zich in ieder geval in contact stelt met een loodgieter voor verwarming en schoorsteenveger over de aansluiting van de oven op het verwarmingssysteem.
Speksteen is een natuurproduct dat schommelingen in kleur en structuur kan hebben.
Technische gegevens
| Merk | Justus |
|---|---|
| Type | Kachelbuis, Waterkachel |
| vorm | rond |
| Max. lengte brandhout | 33 cm |
| Vermogen | 10 kW |
| Verwarmingsvermogen | 200 m³ |
| Uitlaatgastemperatuur | 225 °C, 254 °C |
| Grootte vuurkamer (HxBxD) | 350x350x330 mm |
| Aansluitingsmogelijkheid | bovenin, achter |
| Externe luchttoevoer | Aansluiting achter |
| deurvergrendeling | 2-punts vergrendeling |
| Veiligheidsafstand (mm) | 200 mm achter, 200 mm zijkant, 800 mm voorkant |
| Serie | Justus Island Aqua |
| Energiëefficiëntieklasse | A+ |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Gebruiksaanwijzing
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100259309a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
JUSTUS GmbH Oranier Straße 1 35708 Haiger info-heiztechnik@oranier.com |
Leveringsomvang
- Houtkachel Aqua
- Thermische afvoerveiligheid TAS
- Aanzetklep
- geribd vuurkamerbekleding
- externe verbrandingsluchtaansluiting
- Ofenhandschuh
- Klein Houtkachel ABC