HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Caramel authentic
Vochtbestendige designvloer met stabiele dragerplaat en kliksysteem, Art.-Nr.: 100561640a Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
2 Varianten
50
,
95
€
25,73 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Caramel authentic Online kopen tegen een voordelige prijs
HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eiche Quebec Caramel authentic combineert warme houtuitstraling met technische sterkte. Door de vochtbestendige AquaReject-dragerplaat is de vloer geschikt voor zowel woonruimtes als sterker belaste ruimtes. Met twee dielenformaten (1282x193x8 mm en 2200x243x8 mm) biedt hij flexibiliteit in ruimteinrichting en overtuigt met zijn comfortabele verlegging met Top Connect kliksysteem.
Productinformatie & voordelen:
- Stabiele opbouw: De Surface Protect-laag beschermt tegen slijtage, de PowerWave-laag zorgt voor extra stabiliteit, en de AquaReject-dragerplaat (Rigid Core Board) maakt de vloer bijzonder vormstabiel en vochtbestendig.
- Eenvoudige verlegging: Met het gepatenteerde Top Connect kliksysteem kunnen de dielen lijmvrij, snel en nauwkeurig worden verlegd - blijvend stabiel en indien nodig weer losmaakbaar.
- Brandveiligheid: Moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1) met geringe rooksvorming voor meer veiligheid.
- Geschikt voor vloerverwarming: Dankzij de lage warmteoverdrachtsweerstand van 0,063 m²K/W optimaal voor warmwater-vloerverwarmingen.
- Lichtechtheid: Het oppervlak blijft ook bij intensieve zonnestralng kleurstabiel (4 grijsschaal).
- Vlekbestendigheid: Dagelijkse vervuilingen kunnen gemakkelijk worden verwijderd zonder blijvende sporen.
- Twee dielenformaten: Korte formaat voor kleinere ruimtes en XL-formaat voor ruime oppervlakken.
Met de HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eiche Quebec Caramel authentic kiest u voor een onderhoudsarme, duurzame vloer met natuurlijke uitstraling en innovatieve opbouw.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO DISANO WaveAqua |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 22-woonruimte matig belast, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Ingrediënten | phtalaatvrij, PVC-vrij |
| Lengte | 1282 mm, 2200 mm |
| Breedte | 193 mm, 243 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type | Designvloer |
| Stijl | Landhuisstijl |
| kleur | Caramel |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Contrast | middel |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met rigide dragerplaat |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561640a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Caramel authentic