HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Altbraun authentic
Vormvaste en vochtbestendige diele met Top Connect-verbinding, Art.-Nr.: 100561641a Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
2 Varianten
50
,
95
€
25,73 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Altbraun authentic Online kopen tegen een voordelige prijs
HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Altbraun authentic combineert natuurlijke houtoptiek met een donkerder, klassiek kleurtonaal. De warme Altbraun-nuance ondersteunt de authentieke eikentextuur en zorgt voor een gezellige, tijdloze ruimtwerking. Dankzij de AquaReject-dragerplaat is de vloer ongevoelig voor vochtigheid en daarom veelzijdig inzetbaar - ook in sterker belaste woongebieden.
Productinformatie & voordelen:
- Duurzame opbouw: De Surface Protect-laag geeft een robuust oppervlak met aangenaam tasgevoel. De PowerWave-laag stabiliseert extra, terwijl de AquaReject-dragerplaat (Rigid Core Board) zorgt voor vormvastheid en vochtbestendigheid. Rigid betekent bijzonder stevig en stabiel - ook bij hogere luchtvochtigheid blijft de vloer vormentreu.
- Top Connect verbinding: Het gepatenteerde kliksysteem maakt snelle, lijmloze leggen mogelijk. De planken klikken veilig in elkaar, blijven blijvend stabiel en kunnen indien nodig opnieuw worden losgekoppeld.
- Veilig in geval van brand: Met classificatie Cfl-s1 is de vloer moeilijk ontvlambaar en ontwikkelt slechts geringe rookontwikkeling.
- Geschikt voor vloerverwarming: Met een warmtedoorgangscoëfficiënt van 0,063 m²K/W optimaal voor warmwater-vloerverwarmingen. De verwarmingswarmte wordt efficiënt overgedragen.
- Lichtecht: De donkere Altbraun-optiek blijft kleurstabiel, zelfs bij intense zonnestraling (4 grijsschaal).
- Vlekbestendig: Dagelijkse vervuiling laat zich gemakkelijk verwijderen, zonder dat het oppervlak schade oploopt.
- Twee plankenformaten: Keuze tussen 1282x193x8 mm voor kleinere ruimten en 2200x243x8 mm voor uitgebreide oppervlakken.
De HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Altbraun authentic combineert edel, donker design met hoge weerstandskracht, gemakkelijke leggen en langdurige kwaliteit.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO DISANO WaveAqua |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 22-woonruimte matig belast, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Ingrediënten | phtalaatvrij, PVC-vrij |
| Lengte | 1282 mm, 2200 mm |
| Breedte | 193 mm, 243 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type | Designvloer |
| Stijl | Landhuisstijl |
| kleur | Oudbruin |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Contrast | Donker |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met rigide dragerplaat |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561641a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Landhausdiele DISANO WaveAqua TC 4V Eik Quebec Altbraun authentic