HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Ulme Vario authentic soft
Grootformatige lange planken met matte oppervlakte en authentieke houtstructuur, Top-Connect-kliksysteem, Art.-Nr.: 100561517a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
109
,
95
€
41,03 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Ulme Vario authentic soft Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Olm Vario authentic soft imponeren met hun XL-lange planken in het formaat 2200x243 mm, die elke ruimte een ruim en modern uiterlijk geven. Dankzij de Aqua-Resist-dragerplaat is de vloer waterbestendig en daarom ook voor keuken, badkamer of gang zeer geschikt. Het matte oppervlak en de 4-zijdige V-voeg onderstrepen de authentieke uitstraling en geven de vloer het karakter van een hoogwaardige houten dielenbodem.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor vochtige ruimten: Aqua-Resist-technologie beschermt betrouwbaar tegen opzwellende vocht.
- Maximale belastbaarheid: Gebruiksklasse 23/33, slijtageklasse AC6 – ook voor sterk belopen commerciële oppervlakken.
- Exclusief XL-formaat: 2200x243 mm lange planken voor ruime ruimteinrichting.
- Natuurlijk ontwerp: Decor Olm Vario authentic soft met mat oppervlak en 4-zijdige fase voor realistische uitstraling.
- Duurzaam & onderhoudsarm: Microverkrast-bestendig, ongevoelig voor pluizen en antistatisch.
- Drie varianten beschikbaar:
– Standaard 8 mm: Zonder geïntegreerde isolatielaag.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Ca. 18 dB geluiddemping en ongeveer 30 % minder ruis – ideaal voor woongebieden.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Tot 60 % minder ruis – optimaal voor kantoren of appartementsgebouwen. - Eenvoudige plaatsing: Met het Top-Connect-systeem zonder lijm en nauwkeurig plaatsbaar.
- Gezond wonen: Arm aan formaldehyde, VOC-arm en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua Gran Via is de perfecte keuze voor iedereen die ruimtelijkheid, weerstand en waterdichte veiligheid in één vloer wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Olm |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Donker |
| kleur | Bruin |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 243 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561517a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Ulme Vario authentic soft