HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Acacia Vario authentic soft
Sterke Aqua-vloer voor druk bezochte woon- en bedrijfsruimten, met Top-Connect-kliksysteem, Art.-Nr.: 100561520a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
75
,
95
€
28,34 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Acacia Vario authentic soft Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Acacia Vario authentic soft maakt indruk met zijn XL-lange planken in het formaat 2200x243 mm, die elke ruimte een grootse en moderne uitstraling geven. Dankzij de Aqua-Resist dragerplaat is de vloer waterbestendig en daarom ook perfect geschikt voor keuken, badkamer of gang. Het matte oppervlak en de 4-zijdige V-voeg benadrukken de authentieke uitstraling en geven de vloer het karakter van een hoogwaardig houten dielenvloer.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor natte ruimten: Aqua-Resist-technologie beschermt betrouwbaar tegen opzwellende vochtigheid.
- Maximale belastbaarheid: Gebruiksklasse 23/33, slijtageklasse AC6 – ook geschikt voor sterk bezochte commerciële oppervlakken.
- Exclusief XL-formaat: 2200x243 mm lange planken voor grootse ruimteindeling.
- Natuurlijk design: Decor Acacia Vario authentic soft, met mat oppervlak en 4-zijdige V-faze voor realistische uitstraling.
- Duurzaam & onderhoudsarm: Microkrassen-bestendig, niet gevoelig voor vezelpluis en antistatisch.
- Drie varianten verkrijgbaar:
– Standaard 8 mm: Zonder geïntegreerde ondervloer.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Ca. 18 dB stapgeluidvermindering en ongeveer 30 % minder ruilgeluid – ideaal voor woonruimten.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Tot 60 % minder ruilgeluid – optimaal voor kantoren of meergezinswoningen. - Gemakkelijke verlegging: Met het Top-Connect-systeem zonder lijm en nauwkeurig verlengbaar.
- Gezond wonen: Formaldehyde-arm, VOC-arm en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua Gran Via is de perfecte keuze voor iedereen die grootsheid, weerstand en waterdichte veiligheid in één vloer wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Acacia |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Donker |
| kleur | Donkerbruin |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 243 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561520a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Acacia Vario authentic soft