gutta Roestvrijstalen afdak HD 100cm diepte dak
160 cm breed, roestvrijstalen frame met helder gelaagdglas, Art.-Nr.: 100143170 Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
gutta Roestvrijstalen afdak HD 100cm diepte dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Roestvrijstalen afdak HD 100 cm diepte van Gutta overtuigt met heldere lijnen en moderne uitstraling. De elegante afdekking bestaat uit helder 10 mm verbindingsglas en is uiterst belastbaar. De dragers zijn uit roestvrijstaal vervaardigd en completeren de edele uitstraling van het afdak ideaal.
Eigenschappen en voordelen:- Elegante en moderne uitstraling
- Afdekking uit helder 10 mm verbindingsglas
- Dragers uit roestvrijstaal
- 75 kg/m² sneeuwlast getest
- Compleet montagemateriaal inbegrepen
- Afmetingen BxDxH: 160x100x19,5 cm
- Made in Germany
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Roestvast staal, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Lessenaarsdak, Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Roestvrijstaal |
| Coating console/constructie | ongecoat |
| Glassoort | Gelaagd veiligheidsglas (GVG) |
| Glasdikte | 10 mm |
| Breedte | 160 cm |
| Diepte | 100 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta HD |
| Gewicht | 54,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 7200103 |
| Art.-Nr.: | 100143170 |
| EAN: | 4003412100371 |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet bevestigingsmateriaal (verdere informatie in de montagehandleiding)