gutta Roestvrijstalen afdak HD 80 cm diepte Dak
140 cm breed, roestvrijstalen frame met helder veiligheidsglas, Art.-Nr.: 100143190 Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
447
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
gutta Roestvrijstalen afdak HD 80 cm diepte Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het roestvrijstalen afdak HD 80 cm diepte van Gutta overtuigt met heldere lijnen en modern design. De elegante afdekking bestaat uit helder 8 mm gelaagd glas en is uiterst belastbaar. De dragers zijn uit roestvrijstaal vervaardigd en completeren het edele design van het afdak ideaal.
Eigenschappen en voordelen:- Elegant en modern design
- Afdekking uit helder 8 mm gelaagd glas
- Dragers uit roestvrijstaal
- 75 kg/m² sneeuwbelasting getest
- Compleet montagemateriaal inbegrepen
- Maten BxDxH: 140x80x19,5 cm
- Made in Germany
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Roestvast staal, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Lessenaarsdak, Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Roestvrijstaal |
| Coating console/constructie | ongecoat |
| Glassoort | Gelaagd veiligheidsglas (GVG) |
| Glasdikte | 8 mm |
| Breedte | 140 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta HD |
| Gewicht | 34,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 7200106 |
| Art.-Nr.: | 100143190 |
| EAN: | 4003412100388 |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet montagemateriaal (verdere informatie in de montagehandleiding)