gutta Pultvordak PT-L roestvrij staal, wit-geslepen Dak
150 cm tot 270 cm breed, roestvrijstalen mat frame met wit gesatineerd acrylglas, Art.-Nr.: 100143207a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
gutta Pultvordak PT-L roestvrij staal, wit-geslepen Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het aantrekkelijke Pultafdak PT-L van Gutta geeft u uw entreegebied op stijlvolle en veilige wijze vorm. Het designafdak heeft een roestvrijstalen frame met een aantrekkelijke matte afwerking. De dakgoot is onopvallend in het frame geïntegreerd. De afdekking bestaat uit wit gesatineerd 4 mm acrylglas. Het designpultafdak PT-L overtuigt met bijzonder royale afmetingen om uw huisingang tegen regen en sneeuw te beschermen. Het afdak is verkrijgbaar in breedtes van 150, 190 en 270 cm. Daarnaast is bij ons in de winkel de variant PT-XL verkrijgbaar, die een diepte van 142 cm heeft.
Onder Accessoires vindt u passende zijkappen voor het Pultafdak PT-L.
Eigenschappen en voordelen:- Modern designpultafdak met royale afmetingen
- Afdekking uit wit gesatineerd 4 mm acrylglas
- Designdrager uit roestvrijstaal met matte afwerking en geïntegreerde dakgoot
- Dakgoot en wandaansluiting uit aluminium
- 75 kg/m² sneeuwlast getest
- Compleet monteringsmateriaal inbegrepen
- Afmetingen DxH 95x17 cm
- Meerdere breedtes en optioneel accessoires beschikbaar
- Made in Germany
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Roestvast staal, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Lessenaarsdak |
| Materiaalconsole/constructie | Roestvrijstaal |
| Coating console/constructie | ongecoat |
| Glassoort | plastic, Acrylglas |
| Glasdikte | 4 mm |
| Breedte | 150 cm, 270 cm |
| Diepte | 95 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta PT-L |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100143207a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet bevestigingsmateriaal (verdere informatie in de montagehandleiding)