gutta Pultvordach PT-L roestvrijstalen afdak
150 cm tot 270 cm breed, mat roestvrijstalen frame met helder acrylglas, Art.-Nr.: 100143192a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
gutta Pultvordach PT-L roestvrijstalen afdak Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de aantrekkelijke Pultvordach PT-L van Gutta gestalten U uw entreegebied op stijlvolle en veilige wijze. Het designafdak heeft een roestvrijstalen frame met een aangenaam mat oppervlak. De dakgoot is discreet in het frame geïntegreerd. De afdekking bestaat uit 4 mm helder acrylglas. Het design-pultvordach PT-L overtuigt met bijzonder ruime afmetingen om uw huisingang tegen regen en sneeuw te beschermen. Het afdak is verkrijgbaar in de breedten 150, 190 en 270 cm. Daarnaast is bij ons in de winkel ook de variant PT-XL beschikbaar, die een diepte van 142 cm heeft.
Onder accessoires vindt u passende zijkappen voor het pultvordach PT-L.
Eigenschappen en voordelen:- Modern design-pultvordach met ruime afmetingen
- Afdekking uit helder 4 mm acrylglas
- Design-drager uit roestvrijstaal, mat, met geïntegreerde dakgoot
- Dakgoot en wandaansluiting uit aluminium
- 75 kg/m² sneeuwbelasting getest
- Volledig montagemateriaal inbegrepen
- Afmetingen DxH 95x17 cm
- Meerdere breedten alsmede optioneel toebehoren beschikbaar
- Made in Germany
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Roestvast staal, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Lessenaarsdak |
| Materiaalconsole/constructie | Roestvrijstaal |
| Coating console/constructie | ongecoat |
| Glassoort | plastic, Acrylglas |
| Glasdikte | 4 mm |
| Breedte | 150 cm, 270 cm |
| Diepte | 95 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta PT-L |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100143192a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet montageunitmateriaal (meer informatie in de monteringshandleiding)