gutta halfronde afdak NO Wit Dak
160 cm breed, aluminium frame met helder polycarbonaat glas, Art.-Nr.: 100143145 Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
gutta halfronde afdak NO Wit Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het decoratieve Rundbogenvordach NO Wit van Gutta gestalten Sie einen stilvollen Hauseingangsbereich, der Sie sicher vor Niederschlägen schützt. Het subtiel witte afdak sluit onopvallend aan op zijn omgeving en geeft uw entreegebied een aantrekkelijke afwerking. De afdekking bestaat uit belastbare, heldere polycarbonaat met een dikte van 6 mm. De profielen en het raamwerk bestaan uit poedergecoat aluminium en zijn langdurig beschermd tegen weerinvloeden.
Onder accessoires vindt u passende zijkappen voor het Rundbogenvordach NO.
Eigenschappen en voordelen:- Stijlvol rundbogenafdak met beidsijdige waterafvoeren
- Afdekking uit heldere 6 mm polycarbonaat kanaalplaat
- Raamwerk uit wit poedergecoat aluminium
- Getest voor 75 kg/m² sneeuwbelasting
- Compleet montagemateriaal inbegrepen
- Afmetingen BxDxH: 160x90x30 cm
- Gemaakt in Duitsland
- Gewicht 20 kg
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Halfronde overkapping |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glassoort | plastic, Polycarbonaat |
| Glasdikte | 6 mm |
| Breedte | 160 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta NO |
| Gewicht | 20,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 7210103 |
| Art.-Nr.: | 100143145 |
| EAN: | 4003412100579 |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet materiaal voor montage (verdere informatie in de montagehandleiding)