gutta Rundbogenafdak NO RVS-uitvoering Dak
160 cm breed, aluminium frame met helder polycarbonaat glas, Art.-Nr.: 100143168 Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
gutta Rundbogenafdak NO RVS-uitvoering Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het decoratieve afdak met ronde boog NO RVS-look van Gutta creëert u een stijlvolle entreegebied, dat u zeker beschermt tegen neerslag. Het discrete afdak sluit zich onopvallend aan bij zijn omgeving en geeft uw entreegebied een aantrekkelijke afwerking. De afdekking bestaat uit belastbaar, helder polycarbonaat met een dikte van 6 mm. De profielen en het raamwerk bestaan uit poedergecoat aluminium in RVS-look en zijn op lange termijn beschermd tegen weersomstandigheden.
Onder accessoires vindt u passende zijblenden voor het afdak met ronde boog NO.
Eigenschappen en voordelen:- Stijlvol afdak met ronde boog met waterkering aan beide zijden
- Afdekking uit helder 6 mm polycarbonaat kanaalplaat
- Raamwerk uit poedergecoat aluminium in RVS-look
- 75 kg/m² sneeuwbelasting getest
- Volledig monteringsmateriaal inbegrepen
- Afmetingen BxDxH: 160x90x30 cm
- Made in Germany
- Gewicht 20 kg
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Halfronde overkapping |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glassoort | plastic, Polycarbonaat |
| Glasdikte | 6 mm |
| Breedte | 160 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta NO |
| Gewicht | 20,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 7210133 |
| Art.-Nr.: | 100143168 |
| EAN: | 4003412100586 |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet montagemateriaal (meer informatie in de montagehandleiding)