gutta boogafdak BV-B roestvrij stalen optiek dak
160 cm of 200 cm breed, aluminiumprofiel met helder acrylglas, Art.-Nr.: 100143240a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
gutta boogafdak BV-B roestvrij stalen optiek dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het elegante Ovale boogafdak BV-B beschermt uw entreegebied betrouwbaar tegen sneeuw en regen. Het frame bestaat uit licht, poedergecoat aluminium in roestvrijstaal-look. Twee geïntegreerde afvoeren zorgen voor veilige afwatering. De afdekking is gemaakt van helder 4 mm acrylglas en zeer belastbaar.
Onder toebehoren vindt u passende zijkappen voor het ovale boogafdak BV-B.
Eigenschappen en voordelen:- Elegant ovaal boogafdak met afvoeren aan beide zijden
- Afdekking van helder 4 mm acrylglas
- Frame van poedergecoat aluminium in roestvrijstaal-look
- 75 kg/m² sneeuwbelasting getest
- Compleet montagemateriaal inbegrepen
- Afmetingen DxH 90x25 cm en 90x30 cm
- Beschikbare breedtes 160 en 200 cm
- Made in Germany
- Gewicht respectievelijk 17 en 20 kg
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Halfronde overkapping |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glassoort | plastic, Acrylglas |
| Glasdikte | 4 mm |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta BV-B |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100143240a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet montagemateriaal (verdere informatie in de montagehandleiding)