gutta Bogenvordach BV-B Wit Afdak
160 cm of 200 cm breed, aluminium frame met helder acrylglas, Art.-Nr.: 100143195a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
gutta Bogenvordach BV-B Wit Afdak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het elegante ovalboogafdak BV-B beschermt uw entreegebied betrouwbaar tegen sneeuw en regen. Het frame bestaat uit licht, wit gepoedercoat aluminium. Twee geïntegreerde afvoeren zorgen voor een veilige afwatering. De afdekking is uit helder 4 mm acrylglas vervaardigd en zeer belastbaar.
Onder accessoires vindt u passende zijkappen voor het ovalboogafdak BV-B.
Eigenschappen en voordelen:- Elegant ovalboogafdak met afvoeren aan beide zijden
- Afdekking uit helder 4 mm acrylglas
- Frame uit gepoedercoat aluminium in de kleur wit
- Getest op 75 kg/m² sneeuwbelasting
- Compleet montagemateriaal inbegrepen
- Afmetingen DxH 90x25 cm en 90x30 cm
- Beschikbare breedten 160 en 200 cm
- Gemaakt in Duitsland
- Gewicht 17 respectievelijk 20 kg
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Halfronde overkapping |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glassoort | plastic, Acrylglas |
| Glasdikte | 4 mm |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta BV-B |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100143195a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- volledig montagebeslag (meer informatie in de montagehandleiding)