gutta afdak met ronde boog NO Bruin Brons Dak
160 cm breed, Aluminium frame met Brons polycarbonaat glas, Art.-Nr.: 100143210 Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
gutta afdak met ronde boog NO Bruin Brons Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het decoratieve Afdak met ronde boog NO Bruin Brons van Gutta geeft uw huisingang de laatste hand en beschermt u veilig tegen neerslag. Het aantrekkelijke afdak zet markante accenten in uw entreegebied. De afdekking bestaat uit transparant, bronzegekleurd polycarbonaat met een dikte van 6 mm. De profielen en het frame bestaan uit poedergecoat aluminium in een aantrekkelijke bruine toon en zijn langdurig beschermd tegen weerinvloeden.
Onder accessoires vindt u bijpassende zijkappen voor het afdak met ronde boog NO.
Eigenschappen en voordelen:- Stijlvol afdak met ronde boog met waterdoorvoeren aan beide zijden
- Afdekking uit transparante, bronzegekleurde 6 mm polycarbonaat kanaalplaat
- Frame uit poedergecoat aluminium in de kleur Bruin
- Getest op 75 kg/m² sneeuwlast
- Compleet montagevoorraad inbegrepen
- Afmetingen BxDxH: 160x90x30 cm
- Made in Germany
- Gewicht 20 kg
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Halfronde overkapping |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glassoort | plastic, Polycarbonaat |
| Glasdikte | 6 mm |
| Breedte | 160 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| kleur | Bruin |
| Serie | gutta NO |
| Gewicht | 20,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 7210153 |
| Art.-Nr.: | 100143210 |
| EAN: | 4003412100609 |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet montagepermateriaal (meer informatie in de montagehandleiding)