GroJa Viento schutting Staand Bi-Color Zand met Aluminium-frame Antraciet DB 703 zichtscherm Lamellenomheining
BPC-Designhek, bijzonder stabiel dankzij aluminium frame, 90x180x4 cm, Art.-Nr.: 100479418 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting Staand Bi-Color Zand met Aluminium-frame Antraciet DB 703 zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Viento schutting biedt met zijn verschillende elementen een stabiele schutting voor de hoogste eisen. Vervaardigd uit duurzaam houtcomposiet(bamboe-kunststofcombinatie) overtuigt de designschutting door zijn natuurlijke houtlook, die alle tuinen een tijdloze, elegante uitstraling geeft. De brede nut- en federprofielen zijn ingelijst in een hoogwaardig aluminium frame, dat de elementen grote stabiliteit geeft. De aan beide zijden gelijke uitstraling zorgt voor een harmonieus uiterlijk en een exclusieve uitwerking.
Het geanodiseerde alu-frame van de Viento schutting is verkrijgbaar in twee actuele kleuren – zilver EV1 of antraciet DB703. In combinatie met de GroJa alu-palen biedt de schutting een veelheid aan ontwerpingsmogelijkheden voor uw tuinparadijs. Dankzij de robuuste constructie en de hoogwaardige materialen is de GroJa Viento schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook weerbestendig en onderhoudsvriendelijk. Hij weerstaat moeiteloos de weersomstandigheden en behoudt daarbij altijd zijn mooie uitstraling.
Eigenschappen en voordelen- Bouwset van 6 houtcomposiet-vullingen: Afmeting - 90x180x4 cm
- Materiaal: Houtcomposiet (bamboe-kunststofcombinatie)
- Design: Schutting met edele omlijsting
- Modern design: Bestendig en onderhoudsvriendelijk
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel door aluminium frame
- Frametkleuren: EV1 of antraciet DB703 geanodiseerd
Let op: De afgebeelde palen zijn niet inbegrepen in de leveringsomvang. Voor een soepele montage raden wij aan om de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| Framekleur | Antraciet DB 703 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 210717242100500 |
| Art.-Nr.: | 100479418 |
| EAN: | 4250260968008 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting Staand Bi-Color Zand met Aluminium-frame Antraciet DB 703 zichtscherm Lamellenomheining