GroJa Viento schutting Staand Antracietgrijs met Alu-frame Antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining
BPC-designhek, bijzonder stabiel dankzij aluminium frame, 90x180x4 cm, Art.-Nr.: 100479416 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting Staand Antracietgrijs met Alu-frame Antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Viento schutting biedt met zijn verschillende elementen een stabiele schutting voor de hoogste eisen. Vervaardigd uit duurzaam houtcomposiet (bamboe vezels-kunststof combinatie) valt de design-schutting op door zijn natuurlijke houtlook, die alle tuinen een tijdloos-elegant uiterlijk geeft. De brede groef- en veerprofiel zijn ingelijst in een hoogwaardig aluminium frame, dat de elementen grote stabiliteit geeft. De aan beide zijden identieke uitvoering zorgt voor een harmonieus uiterlijk en een exclusieve uitstraling.
Het geanodiseerde alu-frame van de Viento schutting is in twee actuele kleuren verkrijgbaar – Zilver EV1 of Antraciet DB703. In combinatie met de GroJa alu-palen biedt de schutting een veelheid aan ontwerpingsmogelijkheden voor uw tuinparadijs. Dankzij de robuuste bouwwijze en de hoogwaardige materialen is de GroJa Viento schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook weersbestendig en onderhoudsvriendelijk. Hij bestand tegen weersomstandigheden zonder problemen en behoudt daarbij altijd zijn mooie uiterlijk.
Eigenschappen en voordelen- Bouwpakket uit 6 houtcomposiet-vullingen: Maat - 90x180x4 cm
- Materiaal: Houtcomposiet (bamboe vezels-kunststof combinatie)
- Design: Schutting met edele omlijsting
- Modern design: Duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel door aluminium frame
- Frame kleuren: EV1 of Antraciet DB703 geanodiseerd
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een probleemloos montage adviseren wij de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Antracietgrijs |
| Framekleur | Antraciet DB 703 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 210717242100300 |
| Art.-Nr.: | 100479416 |
| EAN: | 4250260967827 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting Staand Antracietgrijs met Alu-frame Antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining