GroJa Viento schutting Hochkant Bi-Color zand met aluminium frame EV1 zilver zichtscherm lamellenomheining
BPC-designhek, bijzonder stabiel dankzij aluminiummocador, 90x180x4 cm, Art.-Nr.: 100479417 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting Hochkant Bi-Color zand met aluminium frame EV1 zilver zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Viento schutting biedt met zijn verschillende elementen een stabiele schutting voor de hoogste eisen. Vervaardigd uit duurzaam houtcomposiet (bamboevezel-kunststofcombinatie) valt het design-tuinscherm op door zijn natuurlijke houtlook, die elke tuin een tijdloos-elegant uiterlijk geeft. De brede groef- en verenprofielen zijn ingelijst in een hoogwaardig aluminium frame, dat de elementen grote stabiliteit geeft. De aan beide zijden identieke uitstraling zorgt voor een harmonieus uiterlijk en een exclusieve uitwerking.
Het geanodiseerde aluminium frame van de Viento schutting is in twee actuele kleuren verkrijgbaar – Zilver EV1 of Antraciet DB703. In combinatie met de GroJa aluminium palen biedt de schutting een grote verscheidenheid aan designmogelijkheden voor uw tuinparadijs. Dankzij de robuuste constructie en de hoogwaardige materialen is de GroJa Viento schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook weerbestendig en onderhoudsarm. Hij weerstaat moeiteloos de weersomstandigheden en behoudt daarbij steeds zijn mooie uiterlijk.
Eigenschappen en voordelen- Bouwpakket uit 6 houtcomposiet-vullingen: Afmeting - 90x180x4 cm
- Materiaal: Houtcomposiet (bamboevezel-kunststofcombinatie)
- Design: Schutting met edele omlijsting
- Modern design: stabiel en onderhoudsarm
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel dankzij aluminium frame
- Framefarben: EV1 of Antraciet DB703 geanodiseerd
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlotte montage adviseren wij u de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| Framekleur | Zilver EV1 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 210717242100400 |
| Art.-Nr.: | 100479417 |
| EAN: | 4250260967896 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting Hochkant Bi-Color zand met aluminium frame EV1 zilver zichtscherm lamellenomheining