GroJa Viento schutting staand Antracietgrijs met alu-frame zilver EV1 privacyscherm lamellenomheining
BPC-designhek, bijzonder stabiel door aluminium frame, 90x180x4 cm, Art.-Nr.: 100479419 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting staand Antracietgrijs met alu-frame zilver EV1 privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Viento schutting biedt met zijn verschillende elementen een stabiele schutting voor de hoogste eisen. Vervaardigd uit duurzaam houtcomposiet (bamboe-kunststof-combinatie) onderscheidt de designschutting zich door zijn natuurlijke houtlook, die alle tuinen een tijdloos-elegant uiterlijk geeft. De brede groef- en veringprofielen zijn ingesloten in een hoogwaardig aluminium frame, dat de elementen veel stabiliteit geeft. De aan beide zijden gelijke uitstraling zorgt voor een harmonieus uiterlijk en een exclusieve werking.
Het geanodiseerde aluminium frame van de Viento schutting is in twee actuele kleuren verkrijgbaar – zilver EV1 of antraciet DB703. In combinatie met de GroJa aluminium palen biedt de schutting een veelheid aan ontwerpingsmogelijkheden voor uw tuinparadijs. Dankzij de robuuste bouwwijze en de hoogwaardige materialen is de GroJa Viento schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook weersbestendig en onderhoudsvrij. Hij weerstaat probleemloos de weersomstandigheden en behoudt daarbij altijd zijn mooie uitstraling.
Eigenschappen en voordelen- Bouwset van 6 houtcomposiet-vullingen: Afmeting - 90x180x4 cm
- Materiaal: Houtcomposiet (bamboe-kunststof-combinatie)
- Design: Schutting met edele omraming
- Modern design: stabiel en onderhoudsvrij
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel dankzij aluminium frame
- Framekleuren: EV1 of antraciet DB703 geanodiseerd
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlotte montage adviseren we u, de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Antracietgrijs |
| Framekleur | Zilver EV1 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 210717242100600 |
| Art.-Nr.: | 100479419 |
| EAN: | 4250260968039 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting staand Antracietgrijs met alu-frame zilver EV1 privacyscherm lamellenomheining