GroJa Viento schutting Aansluiting Walnoot co-geëxtrudeerd met Alu-Frame Antraciet DB 703 Zichtscherm Lamellenomheining
BPC-designhek, meegeëxtrudeerde groef- en vederprofielen, aluminium frame, 90x180/90x4 cm, Art.-Nr.: 100479421 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting Aansluiting Walnoot co-geëxtrudeerd met Alu-Frame Antraciet DB 703 Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa Viento aansluitingselement met co-geëxtrudeerde BPC-profielen is een uitstekende afwerking wanneer de schutting eindigt. Gemaakt uit co-geëxtrudeerde BPC groef- en valprofielen (bamboevezel-kunststofcombinatie), met een BPC-kern en een beschermende kunststofbekleding, in een geanodiseerd aluminium frame, onderscheidt deze designschutting zich door zijn natuurlijke houtlook, die de tuin een tijdloos en elegant uiterlijk geeft. De co-geëxtrudeerde BPC-profielen zijn ongevoelig voor hardnekkige vervuiling en vlekken. De groef- en valprofielen zijn ingespannen in een geanodiseerd aluminium frame, dat de schutting grote stabiliteit geeft. Het aan beide zijden gelijke uiterlijk van het hek zorgt voor een harmonieus beeld van beide zijden.
Het stabiele alu-frame is verkrijgbaar in de kleuren Zilver EV1 geanodiseerd of Antraciet DB703 geanodiseerd. In combinatie met de GroJa aluminium-palen en de beschikbare BPC-vullingen biedt het scherm veel ontwerpingsmogelijkheden. Dankzij de hoogwaardige materialen is de schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook gemakkelijk schoon te maken. Hij weerstaat moeiteloos alle weersinvloeden en behoudt daarbij steeds zijn elegante uiterlijk.
Eigenschappen en voordelen- Aansluiting met 6 BPC-vullingen: Afmetingen - 90x180/90x4 cm
- Materiaal: BPC (bamboe-kunststofcombinatie)
- Co-geëxtrudeerd: BPC-kern met kunststofbeschermingsbekleding
- Design: Privacyscherm met edel alu-frame
- Modern design: Stevig en onderhoudsvriendelijk
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel door aluminium frame
- Frame geanodiseerd: Zilver EV1 of Antraciet DB703
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlotte montage raden wij u aan de passende palen gelijk bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| Framekleur | Antraciet DB 703 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 20,00 |
| HAN | 210717243100200 |
| Art.-Nr.: | 100479421 |
| EAN: | 4250260967667 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting Aansluiting Walnoot co-geëxtrudeerd met Alu-Frame Antraciet DB 703 Zichtscherm Lamellenomheining