GroJa Viento schutting zichtschermlatten steengrijs co-geëxtrudeerd met aluminium frame antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining
BPC-houtcomposiet hek, co-geëxtrudeerde groef- en valprofielen, aluminium frame, 90x180/90x4 cm, Art.-Nr.: 100479420 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting zichtschermlatten steengrijs co-geëxtrudeerd met aluminium frame antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa Viento aansluitingselement met co-geëxtrudeerde WPC-profielen is een uitstekende afwerking wanneer het tuinscherm eindigt. Vervaardigd uit co-geëxtrudeerde WPC nok- en federprofielen (bamboevezels-kunststof-combinatie), met een WPC-kern en een beschermende kunststof-ommanteling, in een geanodiseerd alu-frame, onderscheidt deze designschutting zich door zijn natuurlijke houtoptiek, die de tuin een tijdloos en elegant uiterlijk geeft. De co-geëxtrudeerde WPC-profielen zijn ongevoelig voor hardnekkige vervuiling en voor vlekken. De nok- en federprofielen zijn in een geanodiseerd aluminium frame ingeperst, wat de schutting een hoge stabiliteit geeft. De aan beide zijden gelijke optiek van het hek zorgt voor een harmonisch uiterlijk van beide zijden.
Het stabiele alu-frame is beschikbaar in de kleuren zilver EV1 geanodiseerd of antraciet DB703 geanodiseerd. In combinatie met de GroJa aluminium-palen en de beschikbare WPC-vullingen biedt de schutting veel ontwerpingsmogelijkheden. Dankzij de hoogwaardige materialen is het tuinscherm niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook gemakkelijk schoon te maken. Het weerstaat moeiteloos alle weersinvloeden en behoud daarbij steeds zijn elegante uiterlijk.
Eigenschappen en voordelen- Aansluiting met 6 WPC-vullingen: Maten - 90x180/90x4 cm
- Materiaal: WPC (bamboe-kunststof-combinatie)
- Co-geëxtrudeerd: WPC-kern met kunststof beschermings-ommanteling
- Design: Schutting met edele alu-frame
- Modern design: Stevig en onderhoudsvriendelijk
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel dankzij aluminium frame
- Frame geanodiseerd: Zilver EV1 of antraciet DB703
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlekkeloos opbouw raden wij aan de juiste palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Steengrijs |
| Framekleur | Antraciet DB 703 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 20,00 |
| HAN | 210717243100100 |
| Art.-Nr.: | 100479420 |
| EAN: | 4250260967650 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting zichtschermlatten steengrijs co-geëxtrudeerd met aluminium frame antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining