GroJa Steekzaun Solid Enkel hekwerkelement Grijs
Elegant design, duurzaam en onderhoudsarm, maatwerk mogelijk, Art.-Nr.: 100479716a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Steekzaun Solid Enkel hekwerkelement Grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De 1-deurs tuinpoort GroJa Solid is de perfecte aanvulling voor uw GroJa Solid schutting. Bestaande uit duurzaam BPC en een stabiel aluminium frame, bekoort het door zijn elegante uitstraling en overtuigt door zijn stabiliteit, onderhoudsvriendelijkheid en slijtvastheid. Met een groot kleurenpalet biedt de klassieke tuinpoort nagenoeg onbeperkte combinatiemogelijkheden. De tuinpoort heeft een afmeting van 100x180 cm en wordt zonder palen geleverd. Scharnierstukken, sluitplaat, slot en kruk zijn in de leveringsomvang inbegrepen. De 1-deurs GroJa Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuingestaltung. Gebruik de poort alleen met GroJa BPC-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)!
Eigenschappen en voordelen- Vulling met 12 profielen: Voor een aantrekkelijke uitstraling
- Inclusief scharnierstukken, sluitplaat, slot en kruk: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Harmonieus design van beide kanten
- Verkrijgbaar als 1- of 2-deurs poort: Flexibiliteit naar uw wensen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en gemakkelijk op te stellen: Eenvoudig montagessysteem
- Poortgrootte 100x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Aluminium frame EV1 of Antraciet DB703: Kies de passende kleur
Let op: Voor de bevestiging worden GroJa poortpalen aanbevolen voor inbeton. Deze zijn echter niet in de leveringsomvang inbegrepen. De GroJa palen bieden een stabiele en veilige bevestigingsmogelijkheid die de duurzaamheid en functionaliteit van de poort verder ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Grijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479716a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep