GroJa Enkeltuin Poort Solid Steekzaun Terra
Elegant design, duurzaam en gemakkelijk onderhoud, individuele maatwerk mogelijk, Art.-Nr.: 100479700a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Enkeltuin Poort Solid Steekzaun Terra Online kopen tegen een voordelige prijs
De 1-vleugelige tuinpoort GroJa Solid is de perfecte aanvulling voor uw GroJa Solid schutting. Gemaakt van duurzaam houtcomposiet en een stabiel aluminium frame, overtuigt het door zijn elegante uitstraling en scoort met zijn stabiliteit, onderhoudsvriendelijkheid en duurzaamheid. Met een grote kleurkeuze biedt de klassieke tuinpoort vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden. De tuinpoort heeft een afmeting van 100x180 cm en wordt zonder palen geleverd. Deurkrukken, sluitplaat, slot en handgreep zijn in de leveringsomvang inbegrepen. De 1-vleugelige GroJa Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuinontwerp. Gebruik de poort alleen met GroJa houtcomposiet-torporalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-torporalen (9x9 cm)!
Eigenschappen en voordelen- Vulling met 12 profielen: Voor een aansprekende uitstraling
- Inclusief deurkrukken, sluitplaat, slot en handgreep: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Harmonieus ontwerp van beide kanten
- Verkrijgbaar als 1- of 2-vleugelige poort: Flexibiliteit naar uw wensen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersinvloeden
- Snel en probleemloos op te bouwen: Eenvoudig montagessysteem
- Poortafmeting 100x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Aluminium frame EV1 of Antraciet DB703: Kies de passende kleur
Let op: Voor de bevestiging worden GroJa torporalen aanbevolen die in beton moeten worden gestort. Deze zijn echter niet in de leveringsomvang inbegrepen. De GroJa palen bieden een stabiele en veilige bevestigingsmogelijkheid die de duurzaamheid en functionaliteit van de poort verder ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Terra |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479700a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Scharnierbanden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep