GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Bi-Color Sand Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, onbeperkte combinatiemogelijkheden, 180x25,3x1,9 cm, Art.-Nr.: 100450674 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Bi-Color Sand Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het individuele profiel voor het GroJa Solid Grande steekzaun is bedoeld voor het vervangen van defecte profielen of voor het bouwen van uw eigen zichtschermselementen. De Solid Grande individuele profielen van duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste grootte worden gezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat om het hek snel en zonder veel moeite naar uw wensen op te bouwen. De individuele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijke en robuuste wind- en zichtbescherming zelf willen ontwerpen. De profielen hebben de maat 180x25,3x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpsmogelijkheden
Combineer de groef- en valprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken ook de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en robuust
- Aan beide zijden gelijke uitstraling: Aantrekkelijk design aan beide zijden
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en robuust: Geen splinter- of scheurtjesvorming
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Onvoelbaar voor weersomstandigheden: Geen schildering nodig
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x25,3x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 6,00 |
| HAN | 210717161100002 |
| Art.-Nr.: | 100450674 |
| EAN: | 4250260966776 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Bi-Color Sand Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining