GroJa Solid Grande steekzaun privacyhek grijs enkelprofiel privacyscherm steekzaun lamellenomheining
Aan beide zijden hetzelfde uiterlijk, onbeperkte combinatiemogelijkheden, 180x25,3x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479388 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande steekzaun privacyhek grijs enkelprofiel privacyscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Individueel profiel voor het GroJa Solid Grande steekzaun is bestemd voor het vervangen van defecte profielen of voor het opbouwen van uw eigen zichtscherm-elementen. De Solid Grande individuele profielen uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn uiterst onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersinvloeden. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunt u de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat zagen. De eenvoudige montage stelt u in staat de schutting naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De individuele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zelf willen vormgeven. De profielen hebben een afmeting van 180x25,3x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de schuttingserieGroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U hebt keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Ecologisch verantwoord, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk design van beide kanten
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen splinters of scheurvorming
- Moderne textuur: Stijlvolle en brede vullinggeometrie
- Ongevoelig voor weersinvloeden: Geen schildering nodig
- Eenvoudige montage: Snel en ongecompliceerd op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| kleur | Grijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x25,3x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 4,00 |
| HAN | 210717161100000 |
| Art.-Nr.: | 100479388 |
| EAN: | 4250260971107 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande steekzaun privacyhek grijs enkelprofiel privacyscherm steekzaun lamellenomheining