GroJa Solid Grande Premium steekzaun schutting bicolor zand enkelprofiel zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, veel combinatiemogelijkheden, 180x24x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479376 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Premium steekzaun schutting bicolor zand enkelprofiel zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel voor de GroJa Solid Grande Premium steekzaun om afzonderlijke profielen uit te wisselen bij beschadiging of om zelf samengestelde zichtschermonderdelen op te bouwen. De individuele profielen van duurzaam BPC (bamboe-kunststofcomposiet) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan met standaard houtbewerkingsgereechap simpelweg op elke gewenste maat worden gezaagd op elke gewenste grootte gesneden. De individuele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en stevig wind- en zichtscherm willen zelf samenstellen. De individuele profielen hebben een maat van 180x24x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de tand- en vederprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar gecombineerd worden. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoratieven. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en stevig
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Aantrekkelijk ontwerp aan beide zijden
- Eenvoudig te bewerken: Gemakkelijk in te korten en aan te passen
- Buitengewoon stabiel en stevig: Geen splinters of scheuren
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersomstandigheden: Geen verven nodig
- Eenvoudige montage: Snel en gemakkelijk op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x24x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 5,00 |
| HAN | 210717160300000 |
| Art.-Nr.: | 100479376 |
| EAN: | 4250260961375 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Premium steekzaun schutting bicolor zand enkelprofiel zichtscherm steekzaun lamellenomheining