GroJa Solid Grande Premium steekzaun privacyhek Antracietgrijs enkelprofiel zichtbescherming steekzaun lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde uitstraling, veel combinatiemogelijkheden, 180x24x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479385 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Premium steekzaun privacyhek Antracietgrijs enkelprofiel zichtbescherming steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Individueel profiel voor de GroJa Solid Grande Premium steekzaun voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor de opbouw van zelfgebouwde privacyschermen. De individuele profielen van duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn uiterst onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kan simpelweg met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De individuele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zoeken om zelf in te richten. De individuele profielen hebben de afmeting 180x24x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de schuttingreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en dekoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een speciaal uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Aan beide zijden gelijk uiterlijk: Aantrekkelijk ontwerp van beide zijden
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Extreem stabiel en duurzaam: Geen splintering of scheuring
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersomstandigheden: Geen schilderwerk nodig
- Eenvoudige montage: Snel en zonder problemen op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| kleur | Antracietgrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x24x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 4,00 |
| HAN | 210717160600000 |
| Art.-Nr.: | 100479385 |
| EAN: | 4250260967797 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Premium steekzaun privacyhek Antracietgrijs enkelprofiel zichtbescherming steekzaun lamellenomheining