GroJa Fertigschutting Privacyschutting Bi-Color Zand smal Zichtscherm Lamellenomheining
In klassieke planken omheining optiek voorgemoneerd, 84,3x180x3,2 cm, met 4 aluminium dwarsstaven EV1, Art.-Nr.: 100479442 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Fertigschutting Privacyschutting Bi-Color Zand smal Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het smalle GroJa Fertigzaun Element uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) biedt de mogelijkheid om het schutting met kortere elementen op te locken of aan te passen. Met de prefab elementen in klassieke plankenomheining optiek slaagt de opbouw in een mum van tijd. De verticale BPC holle kamers latten zijn fijn gegroefd en zorgen voor een aantrekkelijk voorkomen. Vier aluminium dwarsstaven garanderen absolute stabiliteit en zetten decoratieve accenten.
De GroJa Fertigzaun elementen zijn 84,3x180x3,2 cm (BxHxD) groot en verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, om aan elke tuinstijl tegemoet te komen. Dankzij de doordachte constructie en de voorgemonteerde elementen is de GroJa Fertigzaun bijzonder eenvoudig te monteren. Zelfs zonder handwerkervaring kan de hek snel en effectief worden opgesteld. Het gebruik van duurzame materialen maakt het bovendien een milieuvriendelijke keuze. De smalle prefab elementen zijn niet alleen voordelig geprijsd, maar ook meteen gebruiksklaar, wat ze tot de ideale keuze voor elke tuineigenaar maakt.
Eigenschappen en voordelen- Duurzame BPC-kunststofmengeling: Milieuvriendelijk en duurzaam
- Voorgemonteerde plankenomheining optiek: Klassiek en aantrekkelijk
- Verticale holle kamers latten: Met fijne groefing voor een elegant design
- Vier aluminium dwarsstaven: Voor maximale stabiliteit en decoratieve details
- Eenvoudige montage: Snelle en ongecompliceerde opbouw met bevestigingshoeken
- Voordelig geprijsd en meteen gebruiksklaar: Ideaal voor elke tuineigenaar
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlotte opbouw adviseren we u om de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Fertigzaun |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Plankenhekaantiek |
| kleur | Bi-Color Zand |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 84,3 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 3,2 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 22,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210717300000012 |
| Art.-Nr.: | 100479442 |
| EAN: | 4250260966516 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Fertigschutting Privacyschutting Bi-Color Zand smal Zichtscherm Lamellenomheining