GroJa Fertigschutting Schutting Antraciet/Zilver smal Zichtscherm Lamellenomheining
In klassieke plankenomheininguitvoering voorgemonteerd, 84,3x180x3,2 cm, met 4 aluminium dwarssteunen EV1, Art.-Nr.: 100479434 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Fertigschutting Schutting Antraciet/Zilver smal Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het smalle GroJa Fertigzaun Element uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) biedt de mogelijkheid om de schutting met kortere elementen op te locken of aan te passen. Met de voorgefabriceerde elementen in klassieke plankenomheiningoptiek slaagt de opbouw in een mum van tijd. De verticale BPC holle kamerslatten zijn fijn geribd en zorgen voor een aantrekkelijk uiterlijk. Vier aluminium dwarsstangen garanderen absolute stabiliteit en zetten decoratieve accenten.
De GroJa Fertigzaun elementen zijn 84,3x180x3,2 cm (BxHxD) groot en zijn in verschillende uitvoeringen verkrijgbaar, om aan elke tuinstijl tegemoet te komen. Dankzij de doordachte constructie en de voorgemoneerde elementen is de GroJa Fertigzaun bijzonder eenvoudig te monteren. Zelfs zonder handwerkkundige voorkennis kan het hek snel en effectief worden opgezet. Het gebruik van duurzame materialen maakt het bovendien tot een milieuvriendelijke keuze. De smalle voorgefabriceerde elementen zijn niet alleen voordelig geprijsd, maar ook onmiddellijk inzetbaar, wat ze tot de ideale keuze voor elke tuineigenaar maakt.
Eigenschappen en voordelen- Duurzame BPC-kunststofmengeling: Milieuvriendelijk en duurzaam
- Voorgemoneerde plankenomheiningoptiek: Klassiek en aantrekkelijk
- Verticale holle kamerslatten: Met fijne ribbeling voor een elegant ontwerp
- Vier aluminium dwarsstangen: Voor maximale stabiliteit en decoratieve details
- Eenvoudige montage: Snelle en ongecompliceerde opbouw met bevestigingshoeken
- Voordelig geprijsd en onmiddellijk inzetbaar: Ideaal voor elke tuineigenaar
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlotte opbouw raden wij aan om de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Fertigzaun |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Plankenhekaantiek |
| kleur | Antraciet/Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 84,3 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 3,2 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 22,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210717300000002 |
| Art.-Nr.: | 100479434 |
| EAN: | 4250260966387 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Fertigschutting Schutting Antraciet/Zilver smal Zichtscherm Lamellenomheining