GroJa Enkelhek Solid Grande Steekzaun Grijs cogeëxtrudeerd
Elegant ontwerp, geanodiseerd alu-frame, 7 houtcomposiet-vullingen, individuele maatwerk mogelijk, Art.-Nr.: 100479686a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Enkelhek Solid Grande Steekzaun Grijs cogeëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
Het 1-deurs GroJa Solid Grande poort is de perfecte aanvulling voor het GroJa Solid Grande schutting. Met zijn bredere vullinggeometrie wordt de duurzame GroJa Solid Grande poort tot een echte eyecatcher in uw tuin. De poort bestaat uit duurzaam houtcomposiet en een stabiel aluminium frame, wat hem een elegant uiterlijk geeft. Het overtuigt door zijn hoge stabiliteit, onderhoudsarmoede en slijtvastheid. De klassieke Solid Grande poort biedt door de grote kleurkeuze vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden. De 100x180 cm grote, 1-deurs poort wordt zonder palen geleverd, maar deurscharnieren, sluitplaat, slot en grendel zijn in de leveringsomvang inbegrepen. De poort wordt bovendien met 3D-scharnieren voor optimale instelling geleverd.
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen.
- Poortopvulling met 7 houtcomposiet profielen: elegante, brede vullinggeometrie
- Inclusief 3D-scharnieren, sluitplaat, slot en grendel: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: van duurzaam houtcomposiet en aluminium
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Gemakkelijk te monteren
- Poortgrootte 100x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Aluminium frame EV1 of antraciet DB703 eloxeerd: Kies de passende kleur
- Palen moeten afzonderlijk besteld worden: Aansluitend op uw heksysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Grijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479686a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep