GroJa Einzelpoort Solid Grande Steekzaun Bi-Color Sand co-geëxtrudeerd
Elegant ontwerp, geanodiseerd alu-frame, 7 houtcomposiet vullingen, maatwerk mogelijk, Art.-Nr.: 100479670a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Einzelpoort Solid Grande Steekzaun Bi-Color Sand co-geëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De 1-vleugelige GroJa Solid Grande poort is de perfecte aanvulling voor het GroJa Solid Grande schutting. Met zijn bredere vulgeometrie wordt de duurzame GroJa Solid Grande poort tot een echte blikvanger in uw tuin. De poort bestaat uit duurzaam houtcomposiet en een stabiel aluminium frame, wat hem een elegante verschijning geeft. Het overtuigt door zijn hoge stabiliteit, onderhoudsarmoede en slijtvaste eigenschappen. De klassieke Solid Grande poort biedt door de grote kleurkeuze vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden. De 100x180 cm grote, 1-vleugelige poort wordt zonder palen geleverd, maar scharnierbanden, sluitplaat, slot en handgreep zijn in de levering inbegrepen. De poort wordt bovendien met 3D-banden voor optimale instelling geleverd.
Belangrijk:
Gebruik de poort uitsluitend met GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de levering inbegrepen.
- Poortopvulling met 7 houtcomposiet-profielen: elegante, brede vulgeometrie
- Inclusief 3D-banden, sluitplaat, slot en handgreep: Alles in de levering inbegrepen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: uit duurzaam houtcomposiet en aluminium
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Gemakkelijk te monteren
- Poortmaat 100x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Aluminium frame EV1 of Antraciet DB703 geanodiseerd: Kies de geschikte kleur
- Palen moeten afzonderlijk besteld worden: Passend bij uw schuttingsysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Bi-Color Zand |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479670a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep