GroJa Enkel tuinpoort Solid Grande steekzaun bi-color coëxtrudeerd
Elegant design, geanodiseerd aluminium frame, cogeëxtrudeerde houtcomposiet-profielen, individuele maatwerk mogelijk, Art.-Nr.: 100479676a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Enkel tuinpoort Solid Grande steekzaun bi-color coëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid Grande poort is de optimale aanvulling op het passende Solid Grande tuinscherm. Met de brede vulvorm wordt de duurzame poort tot een echte eyecatcher. De éénvleugelige poort bestaat uit co-geëxtrudeerde houtcomposiet-profielen met een kunststof beschermmantel en een stabiel alu-frame. De co-geëxtrudeerde houtcomposiet-profielen zijn ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. De poort overtuigt door hoge stabiliteit, onderhoudsvrij gebruik en slijtvastheid. De grote kleurenkeuze biedt veel combinatiemogelijkheden. De 100x180 cm (BxH) grote poort wordt zonder palen geleverd. Deurscharnieren, sluitplaat, slot en handvat zijn in de leveringsverpakking inbegrepen. De poort wordt met 3D-scharnieren voor perfecte afstelling geleverd.
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa houtcomposiet-poortstalen (10x10 cm) of GroJa alu-poortstalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de leveringsverpakking inbegrepen.
- Poort vulling met 7 houtcomposiet-profielen: elegante, brede vulgeometrie
- Inclusief 3D-scharnieren, sluitplaat, slot en handvat: Alles in de leveringsverpakking inbegrepen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvrij: van duurzaam houtcomposiet en aluminium
- Ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling: blijft lang mooi
- Co-geëxtrudeerde groef- en veringprofielen: houtcomposiet-kern met kunststof beschermmantel
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Gemakkelijk te monteren
- Poortafmeting 100x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Alu-frame EV1 of Antraciet DB703 geanodiseerd: Kies de passende kleur
- Palen moeten apart besteld worden: Passend bij uw hekwerksysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Bi-Color |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479676a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Hengsels
- Sluitplaat
- Slot
- Greep