GroJa Einzeltor Solid Grande Steekzaun Grijs gecoëxtrudeerd
geanodiseerd aluminium frame, co-geëxtrudeerde WPC-profielen, individuele maatwerkpossibiliteit mogelijk, Art.-Nr.: 100479671a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Einzeltor Solid Grande Steekzaun Grijs gecoëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid Grande Poort is de optimale aanvulling voor het passende Solid Grande schutting. Met zijn brede vulgeometrie wordt de duurzame poort een echte blikvanger. De 1-vleugelige poort bestaat uit co-geëxtrudeerde houtcomposiet-profielen met een beschermende kunststofmantel en een stabiel aluminium frame. De co-geëxtrudeerde houtcomposiet-profielen zijn ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. De poort overtuigt door zijn hoge stabiliteit, onderhoudsvriendelijkheid en duurzaamheid. De grote kleurkeuze biedt veel combinatiemogelijkheden. De 100x180 cm (BxH) grote poort wordt zonder palen geleverd. Deurscharnieren, grendelbout, slot en handvat zijn in de levering inbegrepen. De poort wordt geleverd met 3D-scharnieren voor een perfecte instelling.
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de levering inbegrepen.
- Poortinvulling met 7 houtcomposiet-profielen: elegante, brede vulgeometrie
- Inclusief 3D-scharnieren, grendelbout, slot en handvat: Alles in de levering inbegrepen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: uit duurzaam houtcomposiet en aluminium
- Ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling: blijft lang mooi
- Co-geëxtrudeerde nut- en federprofielen: houtcomposiet-kern met een beschermende kunststofmantel
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Gemakkelijk te monteren
- Poortgrootte 100x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Aluminium frame EV1 of antraciet DB703 eloxeerd: Kies de passende kleur
- Palen moeten apart besteld worden: Passend bij uw schuttingsysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Steengrijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479671a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Scharnieren
- Sluitplaat
- Slot
- Greep