GroJa Doppeltor Solid Grande Premium Steekzaun Zwart co-geëxtrudeerd
Duurzaam dubbelpoortje uit co-geëxtrudeerde houtcomposiet met aluminium frame, duurzaam en onderhoudsarm, Art.-Nr.: 100479797a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppeltor Solid Grande Premium Steekzaun Zwart co-geëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid Grande Premium Dubbele poort, met co-geëxtrudeerde BPC-profielen, is de perfecte aanvulling op het GroJa Solid Grande Premium schutting. De gekleurde lamellen van aluminium geven de hoogwaardige dubbele poort dat extra iets en maken het tot een echte blikvanger. De 24 cm brede vulgeometrie met alu-lamellen zorgt voor een edel uiterlijk. Beide poortbladen bestaan uit co-geëxtrudeerde groef- en veringprofielen met een BPC-kern en een kunststof beschermingsomhulling. De kunststof beschermingsomhulling maakt de profielen ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Een geanodiseerde aluminium frame zorgt voor de nodige stabiliteit. De dubbele poort overtuigt door zijn slijtvastheid en onderhoudsgemak. De 300x180 cm grote dubbele poort heeft 150 cm bladewijdte per poort. Deze wordt zonder palen geleverd, maar 3D-pennen, sluitplaat, slot en handgreep zijn in de leveringsomvang inbegrepen.
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa BPC-poorpalen (10x10 cm) of GroJa alu-poorpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen.
- Poortopvullingen met 7 BPC-profielen en 6 lamellen: hoogwaardige poorten met dat extra iets
- Optisch hoogtepunt - aluminium lamellen: zilvergrijs of antracietgrijs geanodiseerd
- Poortgrootte 300x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Dubbele poort met 3D-pennen: Eenvoudig te monteren en af te stellen
- 4 cm sterke alu-frame EV1 of Antraciet DB703 geanodiseerd: Voor extra stabiliteit
- Co-geëxtrudeerde groef- en veringprofielen: BPC-kern met kunststof beschermingsomhulling
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en ongecompliceerd op te bouwen: Eenvoudig montagessysteem
- Levering met 3D-pennen, sluitplaat, slot en handgreep: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Poorpalen moeten apart besteld worden: Passend bij het respectieve GroJa heksysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Zwart |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479797a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Grijp
- Aanloopplaat
- Poortfleugelhouder