GroJa Doppeltor Solid Grande Premium Steekzaun Walnoot co-geëxtrudeerd
Duurzaam dubbelpoort uit co-geëxtrudeerd houtcomposiet met aluminium frame, duurzaam en onderhoudsarm, Art.-Nr.: 100479794a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppeltor Solid Grande Premium Steekzaun Walnoot co-geëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa Solid Grande Premium dubbelhek, met co-geëxtrudeerde BPC-profielen, is de perfecte aanvulling voor het GroJa Solid Grande Premium schutting. De gekleurde aluminiumlijsten geven het hoogwaardige dubbelhek dat nét iets extra's en maken het tot een echte blikvanger. De 24 cm brede vulgeometrie met alu-lijsten zorgt voor een elegant uiterlijk. Beide hekwerkdeuren bestaan uit co-geëxtrudeerde groef- en federprofielen met een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. De kunststof beschermingsmantel maakt de profielen onvatbaar voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Een geanodiseerde aluminium frame zorgt voor de nodige stabiliteit. Het dubbelhek overtuigt door zijn duurzaamheid en onderhoudsgemak. Het dubbelhek van 300x180 cm heeft een vleugelbreedte van 150 cm per hek. Het wordt zonder palen geleverd, maar 3D-scharnieren, grendelbout, slot en greep zijn in de leveringsomvang inbegrepen.
Belangrijk:
Gebruik het hek alleen met GroJa BPC-hekpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium hekpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen.
- Hekvullingen met 7 BPC-profielen en 6 lijsten: hoogwaardige hekken met dat nét iets extra's
- Optisch hoogtepunt - aluminiumlijsten: Zilvergrijs of antracietgrijs geanodiseerd
- Hekgrootte 300x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Dubbelhek met 3D-scharnieren: Eenvoudig te monteren en in te stellen
- 4 cm sterke alu-frame EV1 of antraciet DB703 geanodiseerd: Voor extra stabiliteit
- Co-geëxtrudeerde groef- en federprofielen: BPC-kern met kunststof beschermingsmantel
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Onvatbaar voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig montagessysteem
- Levering met 3D-scharnieren, grendelbout, slot en greep: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Hekpalen moeten apart besteld worden: Passend bij het desbetreffende GroJa heksysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Walnoot |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479794a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep
- Aanloopplaat
- Poortdeurvergrendeling