GroJa Doppeltor BasicLine smal PVC-steekzaun Eikenhout Natuur
Hoogwaardig aluminium frame biedt stabiliteit, vullingen met PVC-folie verfraaid, 300x180x4 cm, Art.-Nr.: 100479990a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppeltor BasicLine smal PVC-steekzaun Eikenhout Natuur Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJaBasicLine smal dubbelpoort biedt veelzijdigheid in kleurkeuze en valt op door zijn smalle vullingen, die met duurzame PVC-folies zijn afgewerkt. De hoogwaardige folie zorgt ervoor dat de poort ook na veel jaren nog aantrekkelijk uitziet. Met een afmeting van 300x180x4 cm past de poort harmonieus in uw schutting en biedt een robuuste en onderhoudsvriendelijke oplossing. Het hoogwaardige aluminium frame zorgt voor uitstekende stabiliteit en maakt de poort zeer duurzaam. De poedercoating beschermt het frame tegen weersomstandigheden. Het GroJa BasicLine dubbelpoort is de ideale keuze voor een duurzaam en esthetisch aantrekkelijk tuineintrede. Met zijn hoge stabiliteit en aantrekkelijk uiterlijk is deze tuinpoort de ideale aanvulling voor uw BasicLine steekzaun.
Productinformatie & voordelen:
- Veelzijdige decoropties: De poort is in 8 verschillende decoren beschikbaar. Deze selectie stelt u in staat de poort perfect aan te passen aan uw persoonlijke stijl en de inrichting van uw tuinafscheiding.
- Onderhoudsvriendelijke materialen: De gefolieerde lamellen zijn absoluut onderhoudsvriendelijk en hoeven niet geschilderd of geolied te worden. Ze zijn scheuren en splintvrij, wat hen bijzonder duurzaam en onderhoudsvrij maakt.
- Hoogwaardig kunststof: De poort bestaat uit hoogwaardig kunststof, dat robuust en weerstandig tegen weersomstandigheden is. Hierdoor blijft de poort ook onder moeilijke omstandigheden in perfecte staat en behoudt zijn optische en functionele kwaliteit.
- Stabiel aluminium frame: Het frame van de poort bestaat uit hoogwaardig aluminium, dat naar keuze in zilver EV1 of antraciet DB703 poedercoating is beschikbaar. Deze coating beschermt het materiaal tegen corrosie en andere omgevingsinvloeden.
- Kiesbare openingsrichting: De openingsrichting kan in DIN links of DIN rechts worden gekozen - de poorten zijn altijd naar binnen openend.
- Eenvoudige instelling: Het nieuw ontwikkelde GroJa 3D-band maakt een moeiteloze instelling van de poort in horizontale, verticale en diepteverstelbarerichting mogelijk. Dit vergemakkelijkt de montage en zorgt ervoor dat de poort altijd perfect is uitgerust.
- Volledige uitrusting: Het dubbelpoort wordt inclusief banden, aansluitplaat, slot en greep geleverd. Het is onmiddellijk klaar voor gebruik, alleen de palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. De uitgebreide uitrusting zorgt ervoor dat alles wat u voor de installatie en het gebruik van de poort nodig hebt, aanwezig is.
Voor de bevestiging worden GroJa poortpalen aanbevolen om in te betonneren. Deze zijn echter niet in de leveringsomvang inbegrepen. De GroJa-palen bieden een stabiele en veilige bevestigingsmogelijkheid, die de duurzaamheid en functionaliteit van de poort verder ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Natuurlijke Asteik |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479990a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep
- Aanloopplaat
- Poortbladvaststellaar