GroJa Doppeltor BasicLine schmal PVC-Steekzaun Golden Oak
Hochwaardig aluminium frame verleent stabiliteit, vullingen met pvc-folies verfijnd, 300x180x4 cm, Art.-Nr.: 100479991a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppeltor BasicLine schmal PVC-Steekzaun Golden Oak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJaBasicLine smal Dubbelpoorte biedt veelzijdigheid in kleurkeuze en overtuigt met zijn smalle vullingen, die met duurzame PVC-folies zijn afgewerkt. De hoogwaardige folie zorgt ervoor dat het poort ook na vele jaren er nog aantrekkelijk uitziet. Met een grootte van 300x180x4 cm past het poort harmonieus in uw schutting en biedt een robuuste en onderhoudsvriendelijke oplossing. Het hoogwaardige aluminium frame zorgt voor uitstekende stabiliteit en maakt het poort zeer duurzaam. De poedercoating beschermt het frame tegen weersomstandigheden. Het GroJa BasicLine Dubbelpoorte is de ideale keuze voor een duurzame en esthetisch aantrekkelijke ingang in de tuin. Met zijn hoge stabiliteit en aantrekkelijke uitstraling is dit tuinpoort de ideale aanvulling voor uw BasicLine steekzaun.
Productinformatie & voordelen:
- Veelzijdige decoratieve opties: Het poort is verkrijgbaar in 8 verschillende decoratiemotieven. Deze keuze stelt u in staat het poort perfect aan te passen aan uw persoonlijke stijl en de ontwerp van uw tuinafscheiding.
- Onderhoudsvriendelijke materialen: De gefolieerde lamellen zijn absoluut onderhoudsvriendelijk en hoeven niet geverfd of geolieerd te worden. Ze zijn scheur- en splintervrij, wat ze bijzonder duurzaam en onderhoudsvrij maakt.
- Hochwertiger Kunststoff: Het poort bestaat uit hochwertiger Kunststoff, die robust en widerstandsfähig gegen Witterungseinflüsse ist. Dadurch bleibt das Poort ook onder schwierigen Bedingungen in einwandfreiem Zustand en behält seine optische en functionelle Qualität.
- Stabiel aluminium frame: Het frame van het poort bestaat uit hoogwaardig aluminium, dat naar keuze in Zilver EV1 of Antraciet DB703 poedercoating is. Deze coating beschermt het materiaal tegen corrosie en andere omgevingsfactoren.
- Keuze in openingsrichting: De openingsrichting is in DIN links of DIN rechts selecteerbaar - de poorten openen altijd naar binnen toe.
- Eenvoudige instelling: Het nieuw ontwikkelde GroJa 3D-band maakt een speelende instelling van het poort in horizontale, verticale en diepte-instelbare richting mogelijk. Dit vergemakkelijkt de montage en zorgt ervoor dat het poort altijd perfect uitgelijnd is.
- Volledige uitrusting: Het Dubbelpoorte wordt inclusief banden, aansluitplaat, slot en handgreep geleverd. Het is onmiddellijk klaar voor gebruik, alleen de palen zijn niet inbegrepen. De uitgebreide uitrusting zorgt ervoor dat alles wat u nodig hebt voor installatie en gebruik van het poort aanwezig is.
Voor de bevestiging worden GroJa Poorpalen voor inbeton aangeraden. Deze zijn echter niet inbegrepen in de levering. De GroJa-palen bieden een stabiele en veilige bevestigingsmogelijkheid, die de duurzaamheid en functionaliteit van het poort verder ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Golden Oak |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479991a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep
- Aanloopplaat
- Poortdeurvastzetters