GroJa Doppelpoort Solid Steekzaun Zwart co-geëxtrudeerd
Elegant, stabiel en onderhoudsvriendelijk, geanodiseerde aluminium-frame, co-geëxtrudeerde WPC-profielen, Art.-Nr.: 100479855a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppelpoort Solid Steekzaun Zwart co-geëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-vleugelige Groja Solid tuinpoorten vormen een optimale aanvulling op de Groja Solid schutting. De poorten bestaan uit co-geëxtrudeerde nut- en veerprofielen met een BPC-kern, met een beschermende kunststofbekleding en een stabiel aluminium frame. De dubbele poort overtuigt door zijn stabiliteit, onderhoudsgemak en duurzaamheid. De co-geëxtrudeerde nut- en veerprofielen zijn zeer ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. De dubbele poort heeft een totale maat van BxH 300x180 cm. Elk pootvleugel is 150 cm breed. De 2-vleugelige Groja Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuinontwerp. Scharnieren, sluitblad, slot en greep zijn inbegrepen in de levering.
Belangrijk:
De poort wordt zonder palen geleverd. Gebruik voor de poort alleen GroJa BPC-palen (10x10 cm) of GroJa Alu-palen (9x9 cm). Het beste om in beton te plaatsen!
- Beide poortvullingen met 12 BPC-profielen: Voor een aantrekkelijke uitstraling
- Inclusief scharnieren, sluitblad, slot en greep: Alles in de levering inbegrepen
- Co-geëxtrudeerde nut- en veerprofielen: BPC-kern met beschermende kunststofbekleding
- Verkrijgbaar als 1- of 2-vleugelige poort: Flexibiliteit naar uw wensen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Poortmaat 300x180 cm (150 cm per pootvleugel): Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Geanodiseerd Alu-frame EV1 of Antraciet DB703: Kies uw kleur
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Zwart |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479855a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Grijpgreep
- Aanloopplaat
- Poortwerkvaste-zetter