GroJa Doppelpoort Solid Steekzaun Steengrijs co-geëxtrudeerd
Elegant, stabiel en onderhoudsarm, geanodiseerd aluminium frame, co-geëxtrudeerde houtcomposiet profielen, Art.-Nr.: 100479853a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Doppelpoort Solid Steekzaun Steengrijs co-geëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-deurs Groja Solid tuinpoorten vullen de Groja Solid schutting optimaal aan. De poorten bestaan uit co-geëxtrudeerde groef- en veerprofiel met een BPC-kern, met een kunststofbescherming en een stabiel aluminium-raamwerk. De dubbele poort overtuigt door zijn stabiliteit, onderhoudsgemak en duurzaamheid. De co-geëxtrudeerde groef- en veerprofielen zijn zeer ongevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. De dubbele poort heeft een totale afmeting van BxH 300x180 cm. Elk poortblad is 150 cm breed. De 2-deurs Groja Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuinontwerp. Scharnieren, sluitplaat, slot en handvat zijn in de leveringsomvang inbegrepen.
Belangrijk:
De poort wordt zonder palen geleverd. Gebruik voor de poort alleen GroJa BPC-poortpalen (10x10 cm) of GroJa Alu-poortpalen (9x9 cm). Het beste om in te betonneren!
- Beide poortopvullingen met 12 BPC-profielen: Voor een aantrekkelijk uiterlijk
- Inclusief scharnieren, sluitplaat, slot en handvat: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Co-geëxtrudeerde groef- en veerprofielen: BPC-kern met kunststofbescherming
- Verkrijgbaar als 1- of 2-deurs poort: Flexibiliteit naar uw behoeften
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersinvloeden
- Poort-afmeting 300x180 cm (150 cm per poortblad): Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Geanodiseerde Alu-frame EV1 of Antraciet DB703: Kies uw kleur
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Steengrijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479853a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep
- Aanloopplaat
- Poortblad-vasthouder